.

Připravujeme

Pro milovníky rychlých aut připravujeme na léto nabídku HONDA CIVIC TYPE R GT 

Že je nový Type-R zatraceně rychlý, by vám po zveřejnění jeho času z Ringu mohli s kyselým úsměvem potvrdit hlavně tvůrci BMW M4

Vzhled je hned po motoru to, co okolí zaručeně dostane. A je jedno, jestli právě projíždíte okolo maminky s kočárkem anebo zvolníte tempo a krokem se proplížíte vedle malého kluka na tříkolce. Otočí se oba! Možná by bylo přesnější napsat "otočí se každý, všude a vždy". Neuvěřitelně brutální vzhled karoserie, vysoké zadní přítlačné křídlo, červený lak a leskle černá kola s vrtanými kotouči, nejen to se stará o náležitou dávku pozornosti.

Pokud si v tuhle chvíli říkáte, že tohle auto je doslova boží, pak vězte, že po usednutí do interiéru vaše hlava a smysly jen tak nevychladnou. Palubní desku zdobí červená linka a imitace karbonu, u řadící páky se (stejně jako u předchůdce) nachází plaketka se sériovým číslem a nejen pravověrní fanoušci Hondy ocení pořádná sportovní sedadla. 

Toto nadupané vozidlo které jsme objednali nabídneme v průběhu měsíce června v rámci naší služby auta na splátky. Určitě vás budou zajímat finanční podmínky a tak vám je v tuto chvíli můžeme orientačně nabídnout.

Akontace: 90.000,-Kč

Splátka včetně pojištění POV, HAV a GAP se bude pohybovat mezi 16.000,-Kč až 18.000,-Kč (cena bude upřesněna při dodání vozidla).

Počet měsíců:60

Máte-li zájem o naší nabídku, vozidlo si můžete u nás rezervovat. Stačí poslat kontaktní email a my se s vámi spojíme a dojednáme obchodní podmínky.